Video chůvičky

Chytrá kamera Tesla Smart 360 se širokoúhlým objektivem

Chytrá kamera Tesla Smart 360 Baby Pink spolehlivě pohlídá vaše dítě či děti. Disponuje širokoúhlým objektivem a rotací kamery v obou osách. Kamera vyniká vysokým HD rozlišením a variabilní snímkovací frekvencí, tj. záznam je dostatečně ostrý se spoustou detailů. V případě setmění pomocí výkonných infračervených LED světel si tak kamera s nedostatkem světla hravě poradí. Chytrá kamera není jen strážcem vašeho dítěte, ale poslouží i jako praktický pomocník díky detekci zvuku a pohybu, kdy upozorní na dětský pláč nebo nějaký podezřelý děj/zvuk.

Cena v době recenze: 1 569 Kč

Chůvička Nannycam V24 s barevným LCD displejem

Chůvička může zachránit dítěti život, zejména novorozencům v případě nevysvětlitelné příčiny zástavy dechu apod. Truelife chůvička Nannycam V24 s přehledným displejem zajišťuje přehled a kontrolu nad dítětem. Nejen, že uslyšíte, ale i uvidíte, co váš mrňous dělá v postýlce. Má přehledný LCD displej, automatický noční mód, a to včetně i úsporného režimu VOX, stejně tak i budík a pokojový teploměr. Chůvička vyniká vysoce kvalitním přenosem zvuku i obrazu. Mateřská neboli rodičovská jednotka disponuje dosahem až 300 metrů.

Cena v době recenze: 2 069 Kč

Dětská video chůvička VTech VM5252 s barevným displejem

Vybíráte dětskou chůvičku? Nestačí vám jen audio provedení, ale zkrátka potřebujete své miminko i vidět? Digitální dětská chůvička VTech VM5252 s barevným displejem 5″ umožňuje dokonalý přehled o dění v dětském pokojíčku. Nic vám neunikne. Jednotka obsahuje senzor měřící teplotu v místnosti. Má mikrofon s vysokou citlivostí s nastavitelností v 9 úrovních. Rodičovská jednotka, kterou máte u sebe, má velký barevný displej s uhlopříčkou 5″ a vysokým rozlišením. Je možné na něm ovládat 2x zoom u kamery na dětské jednotce (kamera u dítěte).

Cena v době recenze: 4 619 Kč

Monitor pohybu, dechu a video chůvička Angelcare AC127

Vybíráte chůvičku? Rádi byste pořídili nastávajícím či novopečeným rodičům ocenitelný dárek? Monitor pohybu, dechu a elektronická video chůvička Angelcare AC127 skýtá bezpečný, spolehlivý dohled nad novorozencem. Vyniká výbornou detekcí pohybu a křišťálově čistým zvukem. Tento typ se vyznačuje menším snímacím senzorem pohybu s technologií SensAsure, nastavitelnou citlivostí snímače pohybu po 15 sekundách. Pohybový alarm zazní, jen v případě, že není detekován žádný pohyb 20 sekund. Senzorová podložka funguje se standardními matracemi, pružinovou a pěnovou. Model přijímače je možné umístit na stůl i na stěnu.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Digitální dvoucestná videochůvička Luvion ESSENTIAL

Potřebujete špičkovou elektronickou chůvičku pro dozor nad vaším dítětem v době, kdy nejste přítomni ve stejné místnosti, a děťátko odpočívá? Digitální videochůvička ESSENTIAL od holandského výrobce Luvion je dvoucestná, takže přenáší nejen signál od dítěte k vám, ale i od vás směrem k dítěti a můžete na něj mluvit či se jej pokusit ukonejšit nejprve na dálku.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Dětská chůvička TrueLife Nanny Watch v hodinkách

TrueLife NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka je totiž umístěna v hodinkách, které si jednoduše připnete na zápěstí. Nejen, že vám neunikne ani jediný zvuk z dětského pokojíčku, ale díky obousměrnému přenosu zvuku můžete navíc plačící dítě utišit vlastním hlasem i z vedlejší místnosti. Displej hodinek je dostatečně velký, kvalitní a jednoduše se ovládá. Ať už vaše dítě zrovna spí, nebo pláče, vidíte vše, co potřebujete.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

MOTOROLA Digitální chůvička MBP621

Obousměrná digitální chůvička Motorola MBP621 je ideální pro ty rodiče, kteří chtějí mít jak akustickou, tak vizuální kontrolu nad svým dítětem v době spánku v jiné místnosti a zároveň k němu prostřednictvím chůvičky moct promlouvat na dálku nebo jej konejšit. Má dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, kvalitní komunikaci mezi dětskou a rodičovskou jednotkou zajišťuje bezdrátová 2,4Ghz FHSS technologie.

Cena v době recenze: 2 594 Kč

Moderní dětská video chůvička s displejem 2,4″

Luxusní dětská chůvička VTech VMM2251 spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce. Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou máte u sebe, nabízí barevný displej s úhlopříčkou 2,4″. Díky kvalitnímu zvuku a oboustranné komunikaci Vám chůvička umožní komunikovat se svým dítětem a přispěje k jeho klidnému spánku. Maximální rozsah 300 metrů v otevřeném prostoru (50 m v interiéru).

Cena v době recenze: 2 789 Kč

Praktická dětská video chůvička s displejem 5″

Moderní kvalitní dětská video chůvička VTech VM5261 s extra velkým 5″ barevným displejem a s vysokým rozlišením. Kvalitními zvuk a obousměrná komunikace vám umožní být stále ve spojení s dítětem. Dětská jednotka má široký pozorovací úhel 170°, automatická infračervená kamera pro denní/noční vidění, 5 ukolébavek a 4 přírodní zvuky, senzor měřící teplotu místnosti, vysokou citlivost mikrofonu a ovládání hlasitosti. Vestavěný mikrofon umožňuje mluvit s dítětem na dálku, ovládání hlasitosti, kontrolky indikují vybitou baterii a dětskou jednotku mimo dosah. Kompaktní design vám umožní vzít si zařízení kamkoli.

Cena v době recenze: 4719 Kč

Monitor dechu a video chůvička Babysense Bundle

Babysense 7 monitor dechu je nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybavený dvěma senzorovými podložkami designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane. Dětská chůvička Babysense je vybavena 2,4palcovým vysoce kvalitním barevným LCD displejem propojeným nejmodernější 2,4GHz FHSS technologií.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Dětská chůvička s kamerou Topcom

Můžete v klidu odpočívat nebo vykonávat činnosti, které právě potřebujete, zatímco vaše dítě spí, pokud máte kvalitní dětskou chůvičku. Ta vybavená kamerou dokáže přenášet nejen zvuk, ale i obraz, a uvidíte, že si už bez ní nedokážete představit fungovat. Má i spoustu dalších výhod. Dětské chůvičce Topcom nechybí funkce infračerveného vidění, rozpoznávání hlasu nebo aktivace při hluku a šumu.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Chytrá chůvička iBaby Care s užitečnými funkcemi

Zařízení iBaby v moderním designu zajistí monitorování prostoru v rozsahu 355° a poskytne vám křišťálově čistý obraz v rozlišení 2K přímo do vašeho chytrého mobilu. Vaše děťátko uklidní třeba videoprojekcí noční oblohy či jednou z tisíce skladeb, ukolébavek nebo pohádek ze svého repertoáru. Postará se tak o spokojenost vaši i vašeho potomka. Se senzory kvality vzduchu, vlhka a teploty máte jistotu kvalitního prostředí pro vaše miminko.

Cena v době recenze: 7 559 Kč

Digitální bezdrátová video chůvička do auta

Digitální bezdrátová video chůvička do domu i do auta. Video chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5″) s držákem a s přísavkou perfektně se přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou.

Cena v době recenze: 4339 Kč