Nanny Baby monitor dechu BM-02

Nanny Baby monitor BM-02
monitor dechu s umístěním pod matraci
monitor dechu s umístěním pod matraci
kvalitní monitor dechu na baterie
kvalitní monitor dechu na baterie
monitor dechu pro nejmenší
monitor dechu pro nejmenší

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Funkce a výbava
Vzhled a styl
Praktičnost
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Pořizujete výbavu pro své miminko? Chcete koupit praktický dárek pro nastávající rodiče? Pak věřte, že mezi základní a nepostradatelné pomocníky patří dětská chůvička neboli monitor. Zde pro nejmenší. Ochrání vaše miminko. Můžete se na tento model zcela spolehnout. Oceníte nejen pro váš klidnější spánek.

Baby monitor Nany BM-02 ochrání miminko před rizikem náhlého selhání dechu, dušení, dávení apod. Vzhledem k tomu, že děti do jednoho roku mají nepravidelné dýchání a mnohdy z nevyjasněných příčin se stane, že se kojenec „zapomene“ nadechnout či zkrátka i z jiných příčin dochází k zástavě dýchání – nemoc, zvratky apod., monitor tak spolehlivě hlasitě upozorní na tento fakt. Stejně tak umí vyhodnotit nebezpečné snížení frekvence dechu způsobené nemocí, oslabením organismu u dětí s nízkou porodní váhou, vrozenou vadou. V případě že se dítě nenadechne do 20 sekund či jeho frekvence dýchání klesne pod hranici 8 vdechů za minutu, spustí se automaticky hlasitý poplach a zároveň se rozbliká červená světelná signálka. Ihned tímto dostatečně upozorní rodiče, kteří mohou včas zasáhnout a reagovat. Monitor permanentně sleduje a zobrazuje frekvenci dechu miminka. Vám tak zaručí klidné spaní, ale také možnost nechat dítě v jiné místnosti a udělat si potřebné věci apod. Monitor se skládá ze 2 částí, a to snímací podložky a vyhodnocovací jednotky. Snímací podložka se dává pod matraci do dětské postýlky a vyhodnocovací jednota se upevní na postýlku nebo na zeď. Jelikož se nepřipojuje do elektrické sítě, není pro miminko nikterak nebezpečná.

Základní vlastnosti

  • Určeno pro matrace tloušťky až 10 cm
  • Možné připojení dvou snímacích desek najednou
  • Napájení: 2 tužkové baterie
  • Součástí balení: instrukce o První pomoci, 2 ks hygienických utěrek, prodlužovací kabel vč. Spojovacího členu, plastový úchyt na stěnu, baterie, samolepky zvířátek

Cena v době recenze: 2 495

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Nanny Baby monitor dechu BM-02.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Monitor pohybu, dechu a video chůvička

Monitor pohybu, dechu a video chůvička Angelcare AC127

» Další Monitor dechu se dvěma senzorovými podložkami

Monitor dechu Baby Control se dvěma senzorovými podložkami