Monitory dechu

Monitor dechu se dvěma senzorovými podložkami

Monitor dechu Baby Control BC-2210 se dvěma senzorovými podložkami je velmi praktickým pomocníkem, který skýtá řadu předností, pro které stojí za pořízení. Jedná se o velmi kvalitní model, který permanentně sleduje dýchání dítěte ležícího nejen v postýlce, ale i kolébce, kočárku apod. Senzorová podložka umístěná na roštu pod matrací (lze použít na všechny typy bez vlivu na tloušťku a materiál) snímá dýchací pohyby dítěte a informace předává řídící jednotce. V případě problému se automaticky spustí hlasitý poplach.

Cena v době recenze: 3445 Kč

Nanny Baby monitor BM-02

Pořizujete výbavu pro své miminko? Chcete koupit praktický dárek pro nastávající rodiče? Baby monitor Nany BM-02 ochrání miminko před rizikem náhlého selhání dechu, dušení, dávení apod. V případě že se dítě nenadechne do 20 sekund či jeho frekvence dýchání klesne pod hranici 8 vdechů za minutu, spustí se automaticky hlasitý poplach a zároveň se rozbliká červená světelná signálka. Ihned tímto dostatečně upozorní rodiče, kteří mohou včas zasáhnout a reagovat. Monitor permanentně sleduje a zobrazuje frekvenci dechu miminka. Vám tak zaručí klidné spaní, ale také možnost nechat dítě v jiné místnosti a udělat si potřebné věci apod.

Cena v době recenze: 2495 Kč

Monitor pohybu, dechu a video chůvička

Vybíráte chůvičku? Rádi byste pořídili nastávajícím či novopečeným rodičům ocenitelný dárek? Monitor pohybu, dechu a elektronická video chůvička Angelcare AC127 skýtá bezpečný, spolehlivý dohled nad novorozencem. Vyniká výbornou detekcí pohybu a křišťálově čistým zvukem. Tento typ se vyznačuje menším snímacím senzorem pohybu s technologií SensAsure, nastavitelnou citlivostí snímače pohybu po 15 sekundách. Pohybový alarm zazní, jen v případě, že není detekován žádný pohyb 20 sekund. Senzorová podložka funguje se standardními matracemi, pružinovou a pěnovou. Model přijímače je možné umístit na stůl i na stěnu.

Cena v době recenze: 3199 Kč

Monitor dechu Hisense Babysense II

Syndrom náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a dechové nepravidelnosti ohrožují nejvíce děti ve věku do 12 měsíců. Jak mít dítě co nejlépe pod kontrolou a zasáhnout při problému včas? Monitor dechu Hisense Babysense II je kvalitní přístroj určený přímo k detekci dechových nepravidelností. Vybaven je dvěma senzory, alarmem zvukovým i světelným, ovládá se bezdotykově a je proveden v bílé barvě.

Cena v době recenze: 2 870 Kč