Monitory dechu

Monitor dechu Baby Control se dvěma senzorovými podložkami

Monitor dechu Baby Control BC-2210 se dvěma senzorovými podložkami je velmi praktickým pomocníkem, který skýtá řadu předností, pro které stojí za pořízení. Jedná se o velmi kvalitní model, který permanentně sleduje dýchání dítěte ležícího nejen v postýlce, ale i kolébce, kočárku apod. Senzorová podložka umístěná na roštu pod matrací (lze použít na všechny typy bez vlivu na tloušťku a materiál) snímá dýchací pohyby dítěte a informace předává řídící jednotce. V případě problému se automaticky spustí hlasitý poplach.

Cena v době recenze: 3 445 Kč

Nanny Baby monitor dechu BM-02

Pořizujete výbavu pro své miminko? Chcete koupit praktický dárek pro nastávající rodiče? Baby monitor Nany BM-02 ochrání miminko před rizikem náhlého selhání dechu, dušení, dávení apod. V případě že se dítě nenadechne do 20 sekund či jeho frekvence dýchání klesne pod hranici 8 vdechů za minutu, spustí se automaticky hlasitý poplach a zároveň se rozbliká červená světelná signálka. Ihned tímto dostatečně upozorní rodiče, kteří mohou včas zasáhnout a reagovat. Monitor permanentně sleduje a zobrazuje frekvenci dechu miminka. Vám tak zaručí klidné spaní, ale také možnost nechat dítě v jiné místnosti a udělat si potřebné věci apod.

Cena v době recenze: 2 495 Kč

Monitor pohybu, dechu a video chůvička Angelcare AC127

Vybíráte chůvičku? Rádi byste pořídili nastávajícím či novopečeným rodičům ocenitelný dárek? Monitor pohybu, dechu a elektronická video chůvička Angelcare AC127 skýtá bezpečný, spolehlivý dohled nad novorozencem. Vyniká výbornou detekcí pohybu a křišťálově čistým zvukem. Tento typ se vyznačuje menším snímacím senzorem pohybu s technologií SensAsure, nastavitelnou citlivostí snímače pohybu po 15 sekundách. Pohybový alarm zazní, jen v případě, že není detekován žádný pohyb 20 sekund. Senzorová podložka funguje se standardními matracemi, pružinovou a pěnovou. Model přijímače je možné umístit na stůl i na stěnu.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Monitor dechu a video chůvička Babysense Bundle

Babysense 7 monitor dechu je nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybavený dvěma senzorovými podložkami designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane. Dětská chůvička Babysense je vybavena 2,4palcovým vysoce kvalitním barevným LCD displejem propojeným nejmodernější 2,4GHz FHSS technologií.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Monitor dechu BABYSENSE 2

Monitor dechu BABYSENSE 2 Pro je novinkou roku 2018 izraelského výrobce Hisense. Jedná se o bezdotykový monitor dechu vybavený dvěma senzorovými podložkami. Registruje aktuální počet dýchacích pohybů, nikoli jen jejich výskyt či absenci. Pasivní senzorový systém, naprosto bezpečný. Senzorové podložky nejsou v přímém kontaktu s dítětem a jeho pohyb neomezují.

Cena v době recenze: 3 609 Kč

Monitor dechu Hisense Babysense II

Syndrom náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a dechové nepravidelnosti ohrožují nejvíce děti ve věku do 12 měsíců. Jak mít dítě co nejlépe pod kontrolou a zasáhnout při problému včas? Monitor dechu Hisense Babysense II je kvalitní přístroj určený přímo k detekci dechových nepravidelností. Vybaven je dvěma senzory, alarmem zvukovým i světelným, ovládá se bezdotykově a je proveden v bílé barvě.

Cena v době recenze: 2 870 Kč

Monitor pohybu a dechu ANGELCARE

Monitor dechu a pohybu, který nabízí bezpečný dohled nad novorozencem. Skladba a funkčnost podložky: bezdrátová snímací podložka, lze připojit až 2 snímací podložky. Pohybový alarm zazní, jen pokud není detekován žádný pohyb 20 sekund, senzorová podložka funguje se standardními matracemi, s pružinovou matrací a pěnovými matracemi, pevná podpůrná deska udržuje konstantní tlak na celou senzorovou podložku.

Cena v době recenze: 2 299 Kč