Dětské chůvičky

Digitální bezdrátová chůvička s displejem

Na co nezapomenout a rozhodně koupit v rámci výbavy pro miminko? Chcete pořídit nastávajícím rodičům praktický a ocenitelný dárek? Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem v roztomilém designu sovy je velmi praktickým pomocníkem každého rodiče. Ohlídá vaše dítko, které tak budete moci mít nejen v jiné místnosti, ale i venku na zahradě v kočárku. Digitální bezdrátová chůvička je vybavena přehledným podsvíceným displejem, pokojovým teploměrem, čistou kvalitou zvuku, vibračním upozorněním. Disponuje dosahem až 300 metrů. Baterie vydrží až po dobu 14 hodin. Nechybí ani indikátor vybité baterie a indikátor dětské jednotky mimo dosah signálu.

Cena v době recenze: 2179 Kč

Chůvička s barevným LCD displejem

Chůvička může zachránit dítěti život, zejména novorozencům v případě nevysvětlitelné příčiny zástavy dechu apod. Truelife chůvička Nannycam V24 s přehledným displejem zajišťuje přehled a kontrolu nad dítětem. Nejen, že uslyšíte, ale i uvidíte, co váš mrňous dělá v postýlce. Má přehledný LCD displej, automatický noční mód, a to včetně i úsporného režimu VOX, stejně tak i budík a pokojový teploměr. Chůvička vyniká vysoce kvalitním přenosem zvuku i obrazu. Mateřská neboli rodičovská jednotka disponuje dosahem až 300 metrů.

Cena v době recenze: 2069 Kč

Dětská video chůvička s barevným displejem

Vybíráte dětskou chůvičku? Nestačí vám jen audio provedení, ale zkrátka potřebujete své miminko i vidět? Digitální dětská chůvička VTech VM5252 s barevným displejem 5″ umožňuje dokonalý přehled o dění v dětském pokojíčku. Nic vám neunikne. Jednotka obsahuje senzor měřící teplotu v místnosti. Má mikrofon s vysokou citlivostí s nastavitelností v 9 úrovních. Rodičovská jednotka, kterou máte u sebe, má velký barevný displej s uhlopříčkou 5″ a vysokým rozlišením. Je možné na něm ovládat 2x zoom u kamery na dětské jednotce (kamera u dítěte).

Cena v době recenze: 4619 Kč

Dětská chůvička s obousměrnou komunikací

Vybíráte dětskou chůvičku? Je pro vás rozhodující kvalita za přijatelnou cenu? Bayby Digital audio chůvička BBM 7005 ochrání vaše dítě nejen v případě, že bude v jiné místnosti, ale i v kočárku na zahradě. Jedná se o bezdrátový typ, kdy tak můžete chůvičku umístit i do kočárku dítěte. Dětská chůvička s obousměrnou komunikací je vybavena nočním světlem na dětské jednotce. Vyniká dosahem až 300 metrů. Bayby chůvička exceluje čistým zvukem, dlouhým dosahem a je bez nutnosti síťového napájení. Má akustickou a LED signalizaci výpadu signálu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Obousměrná dětská elektronická chůvička

Jak mít svou ratolest pod kontrolou? Jak mít i malé miminko pod dohledem, aniž byste s ním museli být v jedné místnosti? Chůvička, na kterou je spoleh. Dětská obousměrná elektronická chůvička EasyStart Plus – Canpol babies je praktickým pomocníkem každého rodiče. Můžete mít dítě bez obav v jiné místnosti, udělat si potřebné domácí práce. Tento model elektronické chůvičky skýtá řadu předností, ať už se jedná o vysokou citlivost mikrofonu, detailním přenosem zvuků s nastavitelnou hlasitostí na tichý a hlasitý, stejně tak disponující dosahem monitoru až 300 metrů.

Cena v době recenze: 1979 Kč

Monitor pohybu, dechu a video chůvička

Vybíráte chůvičku? Rádi byste pořídili nastávajícím či novopečeným rodičům ocenitelný dárek? Monitor pohybu, dechu a elektronická video chůvička Angelcare AC127 skýtá bezpečný, spolehlivý dohled nad novorozencem. Vyniká výbornou detekcí pohybu a křišťálově čistým zvukem. Tento typ se vyznačuje menším snímacím senzorem pohybu s technologií SensAsure, nastavitelnou citlivostí snímače pohybu po 15 sekundách. Pohybový alarm zazní, jen v případě, že není detekován žádný pohyb 20 sekund. Senzorová podložka funguje se standardními matracemi, pružinovou a pěnovou. Model přijímače je možné umístit na stůl i na stěnu.

Cena v době recenze: 3199 Kč

Dětská digitální chůvička Eco Control 530D

Dětská digitální chůvička NUK ECO CONTROL Audio Display 530D je natolik spolehlivá, že jí můžete bez obav důvěřovat. Díky tomu můžete nechat dítě v jiné místnosti, aniž byste měli strach či obavy o jeho bezpečnost. Tento model je vybaven jednoduchým, přehledným, čitelným displejem, nočním světlem a pokojovým teploměrem. A to není vše, neboť máte k dispozici i další funkce, jako jsou přednastavitelné ukolébavky a uklidňující zvuky, které je možné přehrát na vysílači i přijímači, rovněž jemné noční světlo, funkce vyvolání, která pomůže najít přijímač.

Cena v době recenze: 2989 Kč

Digitální dvoucestná videochůvička Luvion ESSENTIAL

Potřebujete špičkovou elektronickou chůvičku pro dozor nad vaším dítětem v době, kdy nejste přítomni ve stejné místnosti, a děťátko odpočívá? Digitální videochůvička ESSENTIAL od holandského výrobce Luvion je dvoucestná, takže přenáší nejen signál od dítěte k vám, ale i od vás směrem k dítěti a můžete na něj mluvit či se jej pokusit ukonejšit nejprve na dálku.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Dětská elektronická chůva Babymoov Premium Care Digital Green

Abyste se od miminka mohli vzdálit, když leží v postýlce nebo spí, pořiďte si elektronickou chůvičku Babymoov Premium Care Digital Green 2015, která jej pohlídá a v případě jeho pláče nebo probuzení vám dá ihned vědět. Nemusíte mít zbytečné obavy, zvládnete více práce a činností během dne, přičemž budete mít děťátko pod kontrolou. Dosah je až 1400 metrů!

Cena v době recenze: 3 070 Kč

Dětská chůvička Baby Care 7 Audioline

Dětská elektronická chůvička je skvělým pomocníkem v péči o malé dítě. Model baby Care 7 Audioline umožňuje akustickou kontrolu dítěte a dvoucestnou komunikaci, což je výborné, pokud je děťátko v jiné místnosti a my jej chceme mít pod kontrolou. Nejen že uslyšíme zvuky z dětské postýlky a pokojíčku, ale také můžeme na dítě mluvit a pokusit se jej ukonejšit na dálku. Tato digitální chůvička zajišťuje přenos signálu až na 300 metrů venku a 50 metrů uvnitř.

Cena v době recenze: 1 302 Kč

Dětská chůvička MBP8 Motorola

Digitální bezdrátová dětská chůvička slouží pro kontrolu vašeho dítěte, pokud zrovna nejste ve stejné místnosti. Dodá rodičům více klidu a prostor zvládnout více práce, jakmile dítě spí nebo si hraje v postýlce či ohrádce. Chůvička MBP8 od Motoroly má dosah až 300 metrů, technologie DECT zajistí spolehlivý digitální přenos bez rušení a indikací ztráty signálu, umístit se dá libovolně s podmínkou dosahu elektrické sítě.

Cena v době recenze: 1 079 Kč

MOTOROLA Digitální chůvička MBP621

Obousměrná digitální chůvička Motorola MBP621 je ideální pro ty rodiče, kteří chtějí mít jak akustickou, tak vizuální kontrolu nad svým dítětem v době spánku v jiné místnosti a zároveň k němu prostřednictvím chůvičky moct promlouvat na dálku nebo jej konejšit. Má dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, kvalitní komunikaci mezi dětskou a rodičovskou jednotkou zajišťuje bezdrátová 2,4Ghz FHSS technologie.

Cena v době recenze: 2 594 Kč

Dětská chůva Hisense Babysense SC-110

Elektronická chůva je nepostradatelným pomocníkem v mnoha moderních domácnostech s dětmi. Hisense Babysense typ SC- 110 je zařízení s mnoha funkcemi, které vám starost o děťátko výrazně ulehčí. Můžete odpočívat, pracovat, povídat si s návštěvou, a přitom mít dítě pod kontrolou. Dosah má až 300 metrů a přenos zvuku dokonale čistý díky nejmodernější technologii DECT pracující na frekvenci 1,8 GHz. Spojení je bezpečné, nerušené ani Wi-Fi signálem, Bluetooth a jinými bezdrátovými technologiemi. To odlišuje výrobek od většiny ostatních dětských chůviček na našem trhu.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Dětská chůvička Switel BCC37

Kvalitní elektronická chůvička za rozumnou cenu, to je Switel Dětská chůvička BCC37. Skládá se z dětské a rodičovské jednotky, funguje na principu digitálního bezdrátového rádiového přenosu a napájení je možné jak ze sítě, tak prostřednictvím baterií AAA. Maximální dosah signálu je 50 metrů v interiéru a až 300 metrů ve venkovním prostředí.

Cena v době recenze: 1 490 Kč

Dětská chůvička s kamerou Topcom

Můžete v klidu odpočívat nebo vykonávat činnosti, které právě potřebujete, zatímco vaše dítě spí, pokud máte kvalitní dětskou chůvičku. Ta vybavená kamerou dokáže přenášet nejen zvuk, ale i obraz, a uvidíte, že si už bez ní nedokážete představit fungovat. Má i spoustu dalších výhod. Dětské chůvičce Topcom nechybí funkce infračerveného vidění, rozpoznávání hlasu nebo aktivace při hluku a šumu.

Cena v době recenze: 3 490 Kč