Chůvičky, monitory dechu

Chytrá kamera Tesla Smart 360 se širokoúhlým objektivem

Chytrá kamera Tesla Smart 360 Baby Pink spolehlivě pohlídá vaše dítě či děti. Disponuje širokoúhlým objektivem a rotací kamery v obou osách. Kamera vyniká vysokým HD rozlišením a variabilní snímkovací frekvencí, tj. záznam je dostatečně ostrý se spoustou detailů. V případě setmění pomocí výkonných infračervených LED světel si tak kamera s nedostatkem světla hravě poradí. Chytrá kamera není jen strážcem vašeho dítěte, ale poslouží i jako praktický pomocník díky detekci zvuku a pohybu, kdy upozorní na dětský pláč nebo nějaký podezřelý děj/zvuk.

Cena v době recenze: 1 569 Kč

Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem

Na co nezapomenout a rozhodně koupit v rámci výbavy pro miminko? Chcete pořídit nastávajícím rodičům praktický a ocenitelný dárek? Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem v roztomilém designu sovy je velmi praktickým pomocníkem každého rodiče. Ohlídá vaše dítko, které tak budete moci mít nejen v jiné místnosti, ale i venku na zahradě v kočárku. Digitální bezdrátová chůvička je vybavena přehledným podsvíceným displejem, pokojovým teploměrem, čistou kvalitou zvuku, vibračním upozorněním. Disponuje dosahem až 300 metrů. Baterie vydrží až po dobu 14 hodin. Nechybí ani indikátor vybité baterie a indikátor dětské jednotky mimo dosah signálu.

Cena v době recenze: 2 179 Kč

Monitor dechu Baby Control se dvěma senzorovými podložkami

Monitor dechu Baby Control BC-2210 se dvěma senzorovými podložkami je velmi praktickým pomocníkem, který skýtá řadu předností, pro které stojí za pořízení. Jedná se o velmi kvalitní model, který permanentně sleduje dýchání dítěte ležícího nejen v postýlce, ale i kolébce, kočárku apod. Senzorová podložka umístěná na roštu pod matrací (lze použít na všechny typy bez vlivu na tloušťku a materiál) snímá dýchací pohyby dítěte a informace předává řídící jednotce. V případě problému se automaticky spustí hlasitý poplach.

Cena v době recenze: 3 445 Kč

Chůvička Nannycam V24 s barevným LCD displejem

Chůvička může zachránit dítěti život, zejména novorozencům v případě nevysvětlitelné příčiny zástavy dechu apod. Truelife chůvička Nannycam V24 s přehledným displejem zajišťuje přehled a kontrolu nad dítětem. Nejen, že uslyšíte, ale i uvidíte, co váš mrňous dělá v postýlce. Má přehledný LCD displej, automatický noční mód, a to včetně i úsporného režimu VOX, stejně tak i budík a pokojový teploměr. Chůvička vyniká vysoce kvalitním přenosem zvuku i obrazu. Mateřská neboli rodičovská jednotka disponuje dosahem až 300 metrů.

Cena v době recenze: 2 069 Kč

Dětská video chůvička VTech VM5252 s barevným displejem

Vybíráte dětskou chůvičku? Nestačí vám jen audio provedení, ale zkrátka potřebujete své miminko i vidět? Digitální dětská chůvička VTech VM5252 s barevným displejem 5″ umožňuje dokonalý přehled o dění v dětském pokojíčku. Nic vám neunikne. Jednotka obsahuje senzor měřící teplotu v místnosti. Má mikrofon s vysokou citlivostí s nastavitelností v 9 úrovních. Rodičovská jednotka, kterou máte u sebe, má velký barevný displej s uhlopříčkou 5″ a vysokým rozlišením. Je možné na něm ovládat 2x zoom u kamery na dětské jednotce (kamera u dítěte).

Cena v době recenze: 4 619 Kč

Dětská chůvička Bayby Digital s obousměrnou komunikací

Vybíráte dětskou chůvičku? Je pro vás rozhodující kvalita za přijatelnou cenu? Bayby Digital audio chůvička BBM 7005 ochrání vaše dítě nejen v případě, že bude v jiné místnosti, ale i v kočárku na zahradě. Jedná se o bezdrátový typ, kdy tak můžete chůvičku umístit i do kočárku dítěte. Dětská chůvička s obousměrnou komunikací je vybavena nočním světlem na dětské jednotce. Vyniká dosahem až 300 metrů. Bayby chůvička exceluje čistým zvukem, dlouhým dosahem a je bez nutnosti síťového napájení. Má akustickou a LED signalizaci výpadu signálu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Nanny Baby monitor dechu BM-02

Pořizujete výbavu pro své miminko? Chcete koupit praktický dárek pro nastávající rodiče? Baby monitor Nany BM-02 ochrání miminko před rizikem náhlého selhání dechu, dušení, dávení apod. V případě že se dítě nenadechne do 20 sekund či jeho frekvence dýchání klesne pod hranici 8 vdechů za minutu, spustí se automaticky hlasitý poplach a zároveň se rozbliká červená světelná signálka. Ihned tímto dostatečně upozorní rodiče, kteří mohou včas zasáhnout a reagovat. Monitor permanentně sleduje a zobrazuje frekvenci dechu miminka. Vám tak zaručí klidné spaní, ale také možnost nechat dítě v jiné místnosti a udělat si potřebné věci apod.

Cena v době recenze: 2 495 Kč

Obousměrná dětská elektronická chůvička EasyStart Plus

Jak mít svou ratolest pod kontrolou? Jak mít i malé miminko pod dohledem, aniž byste s ním museli být v jedné místnosti? Chůvička, na kterou je spoleh. Dětská obousměrná elektronická chůvička EasyStart Plus – Canpol babies je praktickým pomocníkem každého rodiče. Můžete mít dítě bez obav v jiné místnosti, udělat si potřebné domácí práce. Tento model elektronické chůvičky skýtá řadu předností, ať už se jedná o vysokou citlivost mikrofonu, detailním přenosem zvuků s nastavitelnou hlasitostí na tichý a hlasitý, stejně tak disponující dosahem monitoru až 300 metrů.

Cena v době recenze: 1 979 Kč

Monitor pohybu, dechu a video chůvička Angelcare AC127

Vybíráte chůvičku? Rádi byste pořídili nastávajícím či novopečeným rodičům ocenitelný dárek? Monitor pohybu, dechu a elektronická video chůvička Angelcare AC127 skýtá bezpečný, spolehlivý dohled nad novorozencem. Vyniká výbornou detekcí pohybu a křišťálově čistým zvukem. Tento typ se vyznačuje menším snímacím senzorem pohybu s technologií SensAsure, nastavitelnou citlivostí snímače pohybu po 15 sekundách. Pohybový alarm zazní, jen v případě, že není detekován žádný pohyb 20 sekund. Senzorová podložka funguje se standardními matracemi, pružinovou a pěnovou. Model přijímače je možné umístit na stůl i na stěnu.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Dětská digitální chůvička Eco Control 530D

Dětská digitální chůvička NUK ECO CONTROL Audio Display 530D je natolik spolehlivá, že jí můžete bez obav důvěřovat. Díky tomu můžete nechat dítě v jiné místnosti, aniž byste měli strach či obavy o jeho bezpečnost. Tento model je vybaven jednoduchým, přehledným, čitelným displejem, nočním světlem a pokojovým teploměrem. A to není vše, neboť máte k dispozici i další funkce, jako jsou přednastavitelné ukolébavky a uklidňující zvuky, které je možné přehrát na vysílači i přijímači, rovněž jemné noční světlo, funkce vyvolání, která pomůže najít přijímač.

Cena v době recenze: 2 989 Kč

Digitální dvoucestná videochůvička Luvion ESSENTIAL

Potřebujete špičkovou elektronickou chůvičku pro dozor nad vaším dítětem v době, kdy nejste přítomni ve stejné místnosti, a děťátko odpočívá? Digitální videochůvička ESSENTIAL od holandského výrobce Luvion je dvoucestná, takže přenáší nejen signál od dítěte k vám, ale i od vás směrem k dítěti a můžete na něj mluvit či se jej pokusit ukonejšit nejprve na dálku.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Dětská elektronická chůva Babymoov Premium Care Digital Green

Abyste se od miminka mohli vzdálit, když leží v postýlce nebo spí, pořiďte si elektronickou chůvičku Babymoov Premium Care Digital Green 2015, která jej pohlídá a v případě jeho pláče nebo probuzení vám dá ihned vědět. Nemusíte mít zbytečné obavy, zvládnete více práce a činností během dne, přičemž budete mít děťátko pod kontrolou. Dosah je až 1400 metrů!

Cena v době recenze: 3 070 Kč

Mini šumící uklidňující medvídek

Mini šumící medvídek coby kamarád pro nejmenší. Nyní můžete uklidňujícího šumivého kamaráda vzít kdekoliv. Díky malému rozměru a klipu je tento model ideální pro zavěšení na dětskou postel, kočárek.

Cena v době recenze: 809 Kč

Dětská chůvička TrueLife Nanny Watch v hodinkách

TrueLife NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka je totiž umístěna v hodinkách, které si jednoduše připnete na zápěstí. Nejen, že vám neunikne ani jediný zvuk z dětského pokojíčku, ale díky obousměrnému přenosu zvuku můžete navíc plačící dítě utišit vlastním hlasem i z vedlejší místnosti. Displej hodinek je dostatečně velký, kvalitní a jednoduše se ovládá. Ať už vaše dítě zrovna spí, nebo pláče, vidíte vše, co potřebujete.

Cena v době recenze: 3 290 Kč

Dětská chůvička Baby Care 7 Audioline

Dětská elektronická chůvička je skvělým pomocníkem v péči o malé dítě. Model baby Care 7 Audioline umožňuje akustickou kontrolu dítěte a dvoucestnou komunikaci, což je výborné, pokud je děťátko v jiné místnosti a my jej chceme mít pod kontrolou. Nejen že uslyšíme zvuky z dětské postýlky a pokojíčku, ale také můžeme na dítě mluvit a pokusit se jej ukonejšit na dálku. Tato digitální chůvička zajišťuje přenos signálu až na 300 metrů venku a 50 metrů uvnitř.

Cena v době recenze: 1 302 Kč

Dětská chůvička MBP8 Motorola

Digitální bezdrátová dětská chůvička slouží pro kontrolu vašeho dítěte, pokud zrovna nejste ve stejné místnosti. Dodá rodičům více klidu a prostor zvládnout více práce, jakmile dítě spí nebo si hraje v postýlce či ohrádce. Chůvička MBP8 od Motoroly má dosah až 300 metrů, technologie DECT zajistí spolehlivý digitální přenos bez rušení a indikací ztráty signálu, umístit se dá libovolně s podmínkou dosahu elektrické sítě.

Cena v době recenze: 1 079 Kč

MOTOROLA Digitální chůvička MBP621

Obousměrná digitální chůvička Motorola MBP621 je ideální pro ty rodiče, kteří chtějí mít jak akustickou, tak vizuální kontrolu nad svým dítětem v době spánku v jiné místnosti a zároveň k němu prostřednictvím chůvičky moct promlouvat na dálku nebo jej konejšit. Má dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, kvalitní komunikaci mezi dětskou a rodičovskou jednotkou zajišťuje bezdrátová 2,4Ghz FHSS technologie.

Cena v době recenze: 2 594 Kč

Moderní dětská video chůvička s displejem 2,4″

Luxusní dětská chůvička VTech VMM2251 spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce. Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou máte u sebe, nabízí barevný displej s úhlopříčkou 2,4″. Díky kvalitnímu zvuku a oboustranné komunikaci Vám chůvička umožní komunikovat se svým dítětem a přispěje k jeho klidnému spánku. Maximální rozsah 300 metrů v otevřeném prostoru (50 m v interiéru).

Cena v době recenze: 2 789 Kč

Praktická dětská video chůvička s displejem 5″

Moderní kvalitní dětská video chůvička VTech VM5261 s extra velkým 5″ barevným displejem a s vysokým rozlišením. Kvalitními zvuk a obousměrná komunikace vám umožní být stále ve spojení s dítětem. Dětská jednotka má široký pozorovací úhel 170°, automatická infračervená kamera pro denní/noční vidění, 5 ukolébavek a 4 přírodní zvuky, senzor měřící teplotu místnosti, vysokou citlivost mikrofonu a ovládání hlasitosti. Vestavěný mikrofon umožňuje mluvit s dítětem na dálku, ovládání hlasitosti, kontrolky indikují vybitou baterii a dětskou jednotku mimo dosah. Kompaktní design vám umožní vzít si zařízení kamkoli.

Cena v době recenze: 4719 Kč

Dětská chůva Hisense Babysense SC-110

Elektronická chůva je nepostradatelným pomocníkem v mnoha moderních domácnostech s dětmi. Hisense Babysense typ SC- 110 je zařízení s mnoha funkcemi, které vám starost o děťátko výrazně ulehčí. Můžete odpočívat, pracovat, povídat si s návštěvou, a přitom mít dítě pod kontrolou. Dosah má až 300 metrů a přenos zvuku dokonale čistý díky nejmodernější technologii DECT pracující na frekvenci 1,8 GHz. Spojení je bezpečné, nerušené ani Wi-Fi signálem, Bluetooth a jinými bezdrátovými technologiemi. To odlišuje výrobek od většiny ostatních dětských chůviček na našem trhu.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Monitor dechu a video chůvička Babysense Bundle

Babysense 7 monitor dechu je nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybavený dvěma senzorovými podložkami designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane. Dětská chůvička Babysense je vybavena 2,4palcovým vysoce kvalitním barevným LCD displejem propojeným nejmodernější 2,4GHz FHSS technologií.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Chůvička CAPiDi s dětskou i rodičovskou jednotkou

Chůvička CAPiDi s dětskou i rodičovskou jednotkou je bezpečná, jednoduchá a designem snadno zapadá do moderního interiéru. Chůvička je v případě spánku dítěte bez vyzařování. Oceníte intuitivní jednoduchou obsluhu, vyměnitelné přední kryty dle vlastního vkusu.

Cena v době recenze: 3 285 Kč

Dětská chůvička Switel BCC37

Kvalitní elektronická chůvička za rozumnou cenu, to je Switel Dětská chůvička BCC37. Skládá se z dětské a rodičovské jednotky, funguje na principu digitálního bezdrátového rádiového přenosu a napájení je možné jak ze sítě, tak prostřednictvím baterií AAA. Maximální dosah signálu je 50 metrů v interiéru a až 300 metrů ve venkovním prostředí.

Cena v době recenze: 1 490 Kč

Monitor dechu BABYSENSE 2

Monitor dechu BABYSENSE 2 Pro je novinkou roku 2018 izraelského výrobce Hisense. Jedná se o bezdotykový monitor dechu vybavený dvěma senzorovými podložkami. Registruje aktuální počet dýchacích pohybů, nikoli jen jejich výskyt či absenci. Pasivní senzorový systém, naprosto bezpečný. Senzorové podložky nejsou v přímém kontaktu s dítětem a jeho pohyb neomezují.

Cena v době recenze: 3 609 Kč

1 2